27 سال زندان مجازات دزد مسلح طلافروشی

دزد مسلح طلافروشی کرج در مجموعه به 27 سال زندان محکوم شد.

صادق حسنوند گفت:در روزهای پایانی سال گذشته فردی با در دست داشتن یک قبضه کلت کمری به داخل طلافروشی در منطقه شاهین ویلای کرج رفته و با تهدید صاحب طلافروش، مقداری طلا را داخل ساک همراه خود ریخته و از محل متواری می‌شود.

وی افزود: پس از اعلام موضوع توسط طلافروشی به پلیس، ماموران نیروی انتظامی کرج بلافاصله وارد عمل شده و فرد سارق را در کمترین زمان بازداشت و تحویل مراجع قضایی دادند.

حسنوند با اشاره به اینکه متهم در حین فرار اقدام به تیراندازی و آسیب به خودروی دیگری شده اظهار داشت: این فرد علاوه بر سرقت مسلحانه با اتهامات دیگری از جمله حمل و نگهداری سلاح بدون مجوز، اخلال در آسایش عمومی و تخریب عمدی خودرو و حمل و نگهداری گاز اشک‌آور محاکمه شد.

وی ادامه داد: متهم با توجه به محرز شدن بزه‌های انتسابی، مطابق قانون مجازات اسلامی و قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات به 12 سال حبس تعزیری برای سرقت مسلحانه، سه سال و یک ماه حبس بابت تخریب اموال عمومی، دو فقره حبس سه ساله به دلیل حمل و نگهداری کلت کمری، دو فقره حبس سه ساله حبس بابت حمل و نگهداری گاز اشک‌آور و رد مال مسروقه محکوم شد.

منبع:ایران آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>