امیدوارم اخباری به تراکتورسازی برگردد

گروسیان: گل‌محمدی خیلی مرد است!

دروازه بان تیم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در لیگ برتر و جام حذفی نتایج خوبی را بگیرد.

درباره پیروزی اخیر تراکتورسازی مقابل سایپا عنوان کرد: خوشبختانه توانستیم مقابل سایپا بازی خوبی انجام دهیم. در تیم ما بازیکنان جوان کنار بزرگانی چون ایرانپوریان، کیانی و ابراهیمی یاد می گیرند و در کل تیم خوبی هستیم. خوشحالم که به هماهنگی مطلوبی نیز رسیده ایم و دومین برد متوالی را به دست آوردیم.

 

دروازه بان تراکتورسازی با اشاره به تقابل خود با محمدرضا اخباری در بازی با سایپا بیان کرد: محمدرضا همیشه دوست خوب من خواهد بود. امیدوارم او دوباره به تراکتورسازی برگردد و در کنار هم باشیم. برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم روزهای خوبی در انتظارش باشد.

 

وی درباره اینکه مقابل سایپا اولین کلین شیت خود در لیگ هفدهم را داشت، گفت: خداراشکر می کنم که توانستم دروازه ام را بسته نگه دارم. در نیمه اول ضربه ترابی را مهار کردم و چند توپ دیگر هم گرفتم. متاسفانه در هفته های قبلی بدشانسی های زیادی آوردم اما این بازی به اعتماد به نفس لازم رسیدم و توانستم مانع عبور توپ از خط دروازه تراکتور شوم.

 

دروازه بان تراکتورسازی با اشاره به شرایط خود در هفته های گذشته تاکید کرد: واقعا دوران سختی را سپری کردم. بعد از آن اشتباهی که مقابل استقلال خوزستان کردم، خیلی استرس داشتم اما با حمایت های هواداران، کادرفنی و مدیریت و بازیکنان توانستم روحیه ام را کم کم به دست آورم و در ترکیب تیم جا بیفتم.

 

گروسیان در ستایش از یحیی گل محمدی گفت: واقعا یحیی گل محمدی خیلی مرد است. او در تمام این مدت به من لطف داشت و همیشه حمایتم کرد و پشتم ایستاد. از او تشکر می کنم و تلاشم را به کار می گیرم تا جواب اعتمادش را بدهم. از مدیرعامل باشگاه نیز ممنونم که به صورت تلفنی و حضوری به من روحیه داد. همچنین هواداران خیلی انگیزه ام را با تشویق هایشان بالا بردند. دست تک تک آنها را می بوسم و امیدوارم بتوانم روزهای خوبی را برای تراکتورسازی رقم بزنم.

 

وی در پایان افزود: تیم ما شرایط خوبی پیدا کرده است؛ انشاءالله در جام حذفی نیز با قدرت به میدان می رویم و تلاش می کنیم صعود کنیم. قطعا در حذفی برای رسیدن به مراحل بالاتر تلاش می کنیم و البته در لیگ هم سعی می کنیم به رتبه های بالایی جدول برسیم.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>