نیکی‌هیلی: ایران اجازه دسترسی به سایت‌های نظامی‌اش را نمی‌دهد‌

نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت کار آژانس بین المللی انرژی اتمی در راستی‌آزمایی توافق هسته ای ایران خوب است.

 

نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت کار آژانس بین المللی انرژی اتمی در راستی‌آزمایی توافق هسته ای ایران خوب است اما ایران امکان دسترسی به سایت های نظامی اش را نمی دهد.

 

حزب الله توان تسلیحاتی خود را ارتقا داده است

 

نیکی هیلی نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد مدعی شد نیروهای یونیفل اقدام فعالانه ای علیه گروه های شبه نظامی لبنان مانند حزب الله انجام نمی دهند. وی افزود: حزب الله توان تسلیحاتی خود را ارتقاء می دهد.

 

تحریم‌های آمریکا ضد ونزوئلا حاوی پیامی به مادورو است

 

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحدگفت تحریم های کشورش ضد ونزوئلا پیامی جدی به نیکلاس مادورو رئیس جمهور این کشور است. وی افزود برای ملاقات با وزیر خارجه ونزوئلا که در سازمان ملل متحد به سر می برد، از او درخواستی نشده است. هیلی گفت آمریکا هرگز در برابر دیکتاتوری ای که نیکولاس مادور قصد دارد آن را به کوبا تحمیل کند تسامح به خرج نخواهد داد.

 

اوضاع یمن به شدت نگران کننده است

 

نیکی هیلی نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد گفت ما در قبال آنچه در یمن می گذرد به شدت نگرانیم و در این باره با مسئولان عربستانی تماس هایی برقرار می کنیم.

منبع:انتخاب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>