نقش باشگاه پاریسی در منتفی شدن انتقال سری

نشانه ای دیگر از دشمنی ادامه دار PSG با بارسلونا

بارسلونا روز گذشته اعلام کرد که از جذب ژان میشل سری، هافبک نیس منصرف شده است.

دو روز پیش همه چیز حکایت از این داشت که بارسلونا با پرداخت 40 میلیون یورو و با قراردادی 4 ساله، سری را جذب خواهد کرد اما سپس اعلام شد که این بازیکن به دلایل فنی به بارسلونا نخواهد پیوست.

 

در همین رابطه امروز نشریه اکیپ ادعا کرد که نیس از بارسلونا تقاضای 50 میلیون یورو برای سری کرده بود در حالی که بارسا فقط حاضر بود 35 میلیون یورو برای این انتقال هزینه کند. ضمن اینکه مسئولان بارسا بر این باور بودند که در قرارداد سری رقم فسخ 40 میلیون یورویی وجود داشته و تاریخ آن بر خلاف ادعای مسئولان نیس منقضی نشده بود.

 

عجیب تر از همه اما مصاحبه ایجنت سری با رادیو راک 1 بارسلونا بود.

او در مورد دلیل به هم خوردن این انتقال گفت:« همه چیز بین دو باشگاه خوب پیش می رفت و رسیدن به توافق، امری شدنی بود. در مورد اینکه دلیل انصراف بارسا تصمیمی فنی بوده کسی چیزی به من نگفته است ولی می دانم که سه روز پیش از باشگاه پی اس جی با مسئولان نیس تماس گرفته شد تا مانع انتقال سری به بارسلونا شوند.»

 

اگر اظهارنظر مدیر برنامه های سری صحیح باشد، می توان به دشمنی ادامه دار پی اس جی و بارسلونا پس از جدایی جنجالی نیمار از جمع آبی اناری ها مهر تاییدی دیگر زد.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>