اندروید جدید امروز عرضه می‌شود؛

نام هشتمین نسخه اندروید چیست؟

گوگل در حال آمادگی برای رویداد امروز خود است که انتظار داریم در طی این رویداد نسخه جدید سیستم‌عامل اندروید به‌صورت عمومی عرضه شود. تابه‌حال این نسخه از اندروید را با نام اندروید O می‌شناختیم اما به‌زودی نام رسمی آن برای عرضه مشخص خواهد شد.

، می‌دانید احتمال اینکه امروز یعنی 21 اوت شاهد معرفی Android Oreo از سوی گوگل باشیم زیاد است. افشا کننده معروف، Evan Blass، تصویری را منتشر کرده که ظاهر اندروید بعدی گوگل را به همراه نام Oreo نشان می‌دهد.

 

گوگل معمولاً در روز معرفی هر نسخه از اندروید یک مجسمه از آن در مقر خود نصب می‌کند و این بار برای هشتمین نسخه از اندروید احتمالاً باید منتظر یک مجسمه ابرقهرمان شکل باشیم. با توجه به موفقیت فیلم‌های ابرقهرمانی Marvel و DC در سال‌های اخیر چندان تعجب‌آور نیز نخواهد بود.

نام اندروید اوریو بارها از سوی منابع مختلف و قابل‌اعتماد اعلام‌شده است اما هنوز تا زمانی که به‌طور رسمی از سوی گوگل تأیید شود چند ساعتی باقی‌مانده و ممکن است شاهد نام دیگری مانند Orellete نیز باشیم. این نام توسط مدیر بخش پشتیبانی نوا لانچر مطرح‌شده است.

طبق روال همیشگی، نسخه جدید اندروید ابتدا برای دستگاه‌های گوگل یعنی پیکسل‌ها و همچنین نکسوس‌ها ارائه خواهد شد. پس‌ازآن شاهد برنامه زمان‌بندی دیگر کمپانی‌ها برای ارائه این به‌روزرسانی برای دستگاه‌های خود خواهیم بود.

منبع:زومیت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>