ناصحی: استقلالی‌ها از تیم‌شان حمایت کنند

کاپیتان تیم پدیده از اتفاقی که برای سرمربی استقلال افتاد ابراز ناراحتی کرد و از هواداران استقلال خواست صبور باشند و تیمشان را حمایت کنند.

رضا ناصحی با خوشحالی از پیروزی و ابزار تاسف بابت رفتار هواداران استقلال با علیرضا منصوریان گفت: روز خوبی داشتیم و با تمرکز بازی کردیم. بعد از بازی استقلال‌خوزستان و از دست رفتن 2 امتیاز آن بازی طی جلسات تئوری و آنالیزی که کادرفنی برایمان برگزار کرد توانستیم با تمرکز بالا استقلال را شکست دهیم. این اولین پیروزی ما طی سال‌های حضورمان در لیگ‌برتر مقابل استقلال بود و از این پیروز چند جانبه خوشحال هستیم.

 

او درباره پرسپولیسی بودن تیم پدیده و تاثیرش روی پیروزی شان خاطرنشان کرد: همه بازیکنان حاضر در پدیده خوب هستند و همه در این بازی انگیزه خاصی برای پیروزی داشتند، ما پیش از بازی هم‌قسم شده بودیم که بتوانیم استقلال را شکست دهیم خدا را شکر به این مهم دست پیدا کردیم. امیدوارم این توانمندی و پیروزی‌ها تداوم داشته باشد و پدیده بتواند در پایان رتبه خوبی کسب کند.

 

وی درباره اخطاری که از علیرضا فغانی داور بازی گرفت اینطور توضیح می‌دهد: نمی‌دانم چرا آقای فغانی به من کارت زرد دادند. من فقط رفتم به ایشان درباره خطایی که روی خلعتبری انجام شده بود توضیح بدهم که فکر می‌کنم توضیحاتم این ذهنیت را برایشان ایجاد که می‌خواهم به قضاوتشان اعتراض کنم. آقای فغانی 12، 13 سال است که من را می‌شناسند و می‌دانند که هیچ وقت به داوری اعتراض نمی‌کنم و درباره قضاوت داوران صحبت نمی‌کنم. شاید در آن صحنه صلاح دانستند که کارت زرد بدهند ولی به نظرم می‌توانستند آن اخطار را به من ندهند.

 

هافبک پدیده در ادامه درباره رفتاری که هواداران با علیرضا منصوریان داشتند می‌گوید: فکر می‌کنم آقای منصوریان از لحاظ شخصیت و به لحاظ فنی جزو سرمربیان خوب فوتبال ایران هستند و چنین رفتاری با ایشان درست نبود. به نظر من هواداران استقلال باید صبوری کنند و بیشتر از آنکه تیمشان را تخریب کنند به حمایتش بپردازند.

 

ناصحی در پایان در خصوص آنکه فکر می‌کند امسال پدیده جزو مدعیان کسب سهمیه خواهد بود یا خیر افزود: دیگر رتبه هشتم و نهم ما را راضی نمی‌کند. امیدوارم امسال بهترین نتیجه را بگیریم و با حمایت مدیریت باشگاه و تفکرات فنی آقای مهاجرانی بتوانیم جزو مدعیان و بالانشینان جدول باشیم و باعث افتخار مشهد شویم.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>