فایل ایمیج اندروید 8.0 اوریو برای دستگاه‌های پیکسل و نکسوس عرضه شد

اگر از دستگاه‌های نکسوس ۵ ایکس و ۶ پی یا گوشی‌های پیکسل با بوت‌لودر باز استفاده می‌کنید، می‌توانید از هم‌اکنون اندروید 8.0 را نصب کنید.

 

شب گذشته، شرکت گوگل به‌طور رسمی از اندروید نسخه‌ی ۸.۰ با کد اوریو (Oreo) رونمایی کرد. کدهای مرجع اندروید ۸.۰ امروز به‌صورت AOSP عرضه شدند؛ ولی مدتی طول خواهد کشید تا آپدیت‌های نرم‌افزاری به‌صورت OTA برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شود. خبر خوب اینکه فایل‌های ایمیج از هم‌اکنون در دسترس است و اگر از دستگاهی با بوت‌لودر باز استفاده می‌کنید که با اندروید اوریو همخوانی دارد، می‌توانید آن را در چند دقیقه نصب کنید. فایل‌های سیستم ایمیج در وب‌سایت رسمی توسعه‌دهندگان گوگل برای دستگاه‌های زیر قابل دانلود است:

نکسوس ۵ اکس

نکسوس ۶ پی

نکسوس پلیر

پیکسل سی

پیکسل

پیکسل اکس ال

لینک دانلود فایل‌های ایمیج سیستم اندروید اوریو

بسته‌ی به‌روزرسانی، تمام فایل‌های مورد نیاز برای نصب اندروید اوریو را شامل می‌شود؛ ولی پیش از نصب آن، باید یک سری پیش‌نیاز مثل ADB را روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید. کافی است فایل‌های ADB و فایل دانلودشده را در یک پوشه قرار دهید، گوشی را به کامپیوتر وصل و سپس دستورات لازم را اجرا کنید. دقت داشته باشید که برای انجام این کار، حتما باید بوت لودر گوشی شما باز باشد و در ضمن، پس از نصب این به‌روزرسانی، تمام اطلاعات شما پاک خواهد شد؛ بنابراین بهتر است پیش از انجام این کار، از تمام اطلاعات و فایل‌های دستگاه خود، نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید. اگر بوت‌لودر دستگاه‌تان باز نیست، باید تا انتشار به‌روزرسانی اندروید ۸.۰ به‌صورت OTA صبر کنید.

منبع:زومیت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>