عذرخواهی استقلالی‌ها از هواداران

مدیر عامل باشگاه استقلال به نمایندگی از تمام اعضای این تیم از هواداران‌شان عذرخواهی کرد.

سید رضا افتخاری طی نامه‌ای خطاب به هواداران استقلال، مطالبی را با آنها در میان گذاشت که متن آن به شرح زیر است:

«هواداران عزیز استقلال

در این روزهای سخت که توام با ناراحتی و غم شما می‌باشد، به‌عنوان یک هوادار استقلال خود را کنار تک تک شما می‌بینم. پیش از هر چیز از حضورتان در دیدار با پدیده نهایت تشکر و قدردانی را دارم که برای حمایت از تیم محبوب خود به ورزشگاه آمدید و انتظار یک برد خوب و کسب سه امتیاز داشتید، اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد.

باور شخصی و قلبی من این است که اصلی‌ترین سرمایه باشگاه استقلال شما هواداران هستید و بدون حضور شما این باشگاه معنایی نخواهد داشت. بنابر این هدف و آرمان تک تک اعضای باشگاه استقلال به دست آوردن نتایج مطلوب و کسب رضایت شما می‌باشد. البته تاکنون بنابر دلایل مختلفی این اتفاق نیافتاده و میان استقلال فعلی با آنچه شما در ذهن دارید فاصله افتاده است. کلیه اعضای باشگاه استقلال بابت کسب این نتایج نامطلوب از هواداران خود عذرخواهی می‌کنند و اطمینان داشته باشید تیم در حال بررسی و عیب‌یابی است تا ضمن جلوگیری از تکرار نتایج ضعیف، به سمت موفقیت حرکت کند.

استقلال در فصل نقل و انتقالات تلاش کرد رضایت خاطر هواداران را با جذب نفرات مورد نظر، جلب کند که این اتفاق افتاد. باشگاه در آن روزها توانست شادی هوادارانش را به ارمغان بیاورد و مطمئن باشید حالا هم در همان مسیر هستیم و برای همان هدف تلاش می‌کنیم.

مجموعه باشگاه از هیچ کوششی برای به موفقیت رساندن استقلال دریغ نخواهد کرد و برای رسیدن به این مهم در حال تلاش و مطالعه هستیم.

شما هواداران گرامی نیز با اتحاد و حمایت از نام استقلال، بزرگ‌ترین کمک و انگیزه برای بازگشت این تیم به روزهای طلایی خواهید بود.

به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال از شما می‌خواهم با حفظ آرامش و متانت همیشگی‌تان کنار تیم محبوب خود بایستید زیرا رسیدن به افق‌های روشن دور از دسترس نیست. ناگفته نماند هیأت مدیره محترم باشگاه در حال رسیدگی و رفع مشکلات پیش آمده می‌باشد و ان‌شاءالله تصمیم منطقی و درستی را در راستای موفقیت تیم استقلال خواهد گرفت.

با آرزوی رسیدن به روزهای طلایی استقلال بزرگ»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>