سرنوشت عجیب بتول دختری رها شده در زمین کشاورزی

یک شهروند امریکایی عراقی تبار بیش از ده هزار کیلومتر را طی کرد تا یک کودک عراقی را به فرزندخواندگی بپذیرد.

یک منبع محلی در استان دیالی سه شنبه تاکید کرد که این زن آمریکایی عراقی تبار در سفر خود بیش از 10000 کیلومتر را طی کرده تا بتول، “کودک معجزه” را که در بیمارستان آموزشی در مرکز بعقوبه بستری است، به فرزندی قبول کند. بتول 4 روز پیش در یک زمین زراعی در وضعیتی اسفناک پیدا شد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت: زن آمریکایی فورا تدابیر اداری برای فرزندخواندگی را آغاز کرد و مدارک خود را تحویل طرفهای قضایی داد. برخی نهادهای حقوق بشر نیز برای ارائه کمک به این کودک اعلام آمادگی کردند.

یک گشتی امنیتی چهار روز پیش بنا به گزارش یکی از خانواده ها، این کودک شیرخوار را در یک زمین کشاورزی در نزدیکی بعقوبه پیدا کرد، این حادثه بحث و جدل بسیاری در شبکه های ارتباط اجتماعی به راه انداخت و به این کودک شیرخواره نام “کودک معجزه” اطلاق شد؛ زیرا به رغم وجود جانواران درنده و حشرات موذی، این کودک توانسته بود برای ساعات طولانی زنده بماند.

خانواده ای که این کودک را پیدا کرده بودند، روز گذشته او را بتول نامیدند و تاکنون 31 درخواست برای فرزندخواندگی این کودک ثبت شده است.

منبع:رکنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>