امشب برج میلاد میزبان محسن یگانه

در گزارش زیر به خواننده‌هایی که در هفته پیش رو روی صحنه می‌روند از پرواز همای گرفته تا سینا سرلک می‌پردازیم.

بسیاری از هنرمندان عرصه موسیقی در ژانرهای مختلف موسیقی پاپ، موسیقی تلفیقی، موسیقی کلاسیک و موسیقی ایرانی در هفته پیش رو با مخاطبانشان دیدار می‌کنند.

این خوانندگان در سالن‌های مختلف شهر تهران و همچنین دیگر شهرها روی صحنه می‌روند که در گزارش زیر به اجراهای صحنه‌ای هفته پیش رو می‌پردازیم.

** محسن یگانه

محسن یگانه 28 و 29 مرداد در ساعت‌های 18:30 و 21:30 در برج میلاد روی صحنه می‌رود. این خواننده در این کنسرت آثاری از آلبوم “نگاه” و همچنین دیگر قطعه‌های پرطرفدار خود را اجرا می‌کند.

** شاهین آرین

شاهین آرین در جدیدترین تجربه اجرای صحنه‌ای خود، 28 مرداد به‌صورت آنپلاگد روی صحنه می‌رود و مجموعه‌ای از آثار پرطرفدار خود را برای مخاطبانش می‌خواند. این کنسرت در دو نوبت 19:00 و 21:30 در برج آزادی برگزاری می‌شود.

** سیروان خسروی

سیروان خسروی 29 مرداد در دو نوبت 19:00 و 21:30 در سالن نمایشگاه شهر قزوین به اجرای برنامه می‌پردازد. این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت آثاری از جمله “سوژه‌هات تکراریه” را روی صحنه می‌برد.

** سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی 29 مرداد ساعت 21:00 در سالن وصال شهر لنگرود با طرفدارانش دیدار می‌کند. این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت آثاری از جمله “جادوی خاص” و تیتراژ برنامه “ماه عسل 1396” را اجرا می‌کند.

** ارکستر سمفونیک تهران

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی و با روایت لیندا کیانی در یکی از قطعه‌ها در نخستین روز از شهریور ماه با مخاطبان موسیقی کلاسیک دیدار می‌کند.

این کنسرت ویژه کودکان و با هدف آشنایی آن‌ها با موسیقی کلاسیک در یک نوبت و در ساعت 11:00 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

** سالار عقیلی

سالار عقیلی 2 شهریور ساعت 20:00 در سالن دهکده شاندیز شهر شاندیز با مخاطبان موسیقی ایرانی دیدار می‌کند و آثاری از جمله “از تنهایی گریه مکن” را روی صحنه می‌برد.

** سینا سرلک

سینا سرلک خواننده صاحب سبک موسیقی ایرانی و موسیقی تلفیقی در جدیدترین اجرای صحنه‌ای خود در دومین شب از شهریور ماه روی صحنه می‌رود. کنسرت سرلک در دو نوبت 18:00 و 21:00 در سالن خاتم‌الانبیا در شهر رشت برگزار می‌َشود.

** پرواز همای

پرواز همای پس از اجراهای موفقیت‌آمیز خود در شهر تهران در دومین شب از سومین ماه فصل تابستان ساعت 21:00 در سالن تله‌کابین شهر رامسر می‌خواند. این خواننده موسیقی ایرانی در این کنسرت آثاری را از آلبوم “در شب گیسوان تو ” روی صحنه می‌رود.

منبع:افکار نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>