آدم ربایان راه را گم کردند

مردان آدم‌ربا بعد از به گروگان گرفتن پسرنوجوان در شهریار او را در صندوق عقب خودرو حبس کرده و راهی هشتگرد شدند، اما در بین راه مسیر را گم کرده و هنگام پرسیدن آدرس دست‌شان رو شد.

چند روز قبل نوجوانی افغان خودش را به مأموران پلیس رساند و از دست چند مرد آدم‌ربا شکایت کرد. او گفت: من ساکن شهریار هستم. در حال عبور از محل بودم که دو مرد جوان به من حمله کردند. آنها دست و پایم را بستند و در صندوق عقب یک خودرو حبس کردند. خودرو حرکت کرد و مسیر طولانی را طی کرد. من از نیت آدم‌ربایان خبر نداشتم با این حالا در همان صندوق عقب تلاش کردم و موفق شدم تا دست و پایم را باز کنم تا اینکه خودرو جایی توقف کردم. از صدای آدم‌ربایان متوجه شدم که راهشان را گم کرده‌اند. وقتی در حال پرسیدن آدرس بودند از فرصت استفاده کرده و توانستم در صندوق عقب را باز کرده و فرار کنم.

بعد از مطرح شدن شکایت، مأموران پلیس موفق شدند آدم‌ربایان را که دو مرد افغان و یک ایرانی بودند، بازداشت کنند. یکی از متهمان گفت: ما نوجوان افغان را برای اخاذی 20 میلیون تومانی از خانواده‌اش ربودیم. از صحنه ربودن او فیلم گرفته و برای خانواده‌اش در تهران فردستایم تا به این شیوه از آنها اخاذی کنیم.  وی گفت: راننده خودرو ایرانی بود و قصد داشتیم به هشتگرد برویم، اما او مسیر را گم کرد. وقتی در شهر کوچک خاکعلی برای پرسیدن آدرس توقف کردیم گروگان توانست خودش را نجات دهد. محمد گشتاسبی، رئیس حوزه قضایی بخش بشاریات گفت: بررسی‌ها بیشتر در این باره در جریان است.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>