آتش سوزی گسترده در کارخانه ماشین‌سازی

حریق گسترده در کارخانه ماشین‌سازی

رئیس سازمان آتش نشانی کاشان از مهار حریق کارخانه ماشین سازی واقع در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان خبر داد.

سیدمهدی مجدالاشرفی اظهار داشت: در ساعت 7:53 دقیقه آتش سوزی کارخانه ماشین‌سازی واقع در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان به این مرکز اطلاع داده شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با بیان اینکه بلافاصله پس از دریافت گزارش نیروهای آتش نشان خود را به محل آتش‌سوزی رساندند، افزود: از دو ایستگاه آتش‌نشانی یک و چهار شهرستان کاشان آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

مجدالاشرفی تعداد آتش نشانان کاشانی اعزامی به محل حادثه را 12 نفر عنوان کرد و ابراز داشت: به جهت اطفاء حریق آتش‌سوزی کارخانه ماشین‌سازی در کاشان پنج خودرو اطفائیه سنگین و پشتیبانی به محل حادثه اعزام شده و با همکاری عوامل آتش‌نشانی ایستگاه شهرک صنعتی امیرکبیر این آتش‌سوزی مهار شد.

وی با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی و تاکنون علت حادثه مشخص نشده است، خاطرنشان کرد: حجم آتش سوزی منجربه سوختن  بخشی از مواد در محوطه کارخانه شده بود و آتش نشانان از گسترش حریق و خسارت سنگین به دیگر تجهیزات و مواد اولیه موجود در محل و سرایت به سایر سوله‌ها جلوگیری به عمل آوردند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>